Veletrh Trenčín město módy

28. 11 2017 | Trenčín -       Stejně jako čtenáři odborného tisku nemohli přehlédnout inzerci k připravovanému obnovení   dříve slavné výstavy „Trenčín mesto módy“, tak následně i jeho návštěvníci   museli zaznamenat   nový, mnohým povědomý poutač na památeční   konstrukci   u hlavního průtahu Trenčínem. Ten, stejně jako předchozí povedená inzertní kampaň   zval k účasti na „restartu“ této, před devíti lety zaniklé, akce.   Ano, TMM znovu ožívá…. Přesvědčili jsme se o tom ve dnech 22.-23. září.    

    Zvolený slogan „ Legenda sa vracia “ mohl působit  na pamětníky několika poslední ročníků snad až   příliš odvážně.  Ale již pohled na zaplňující se parkoviště, obsazenost výstavních hal  a míru dočasného zvelebení  stárnoucího trenčínského výstaviště návštěvníka překvapil, a současně naplnil očekáváním co dalšího mu vystavovatelé a organizátoři nabídnou.
    A hned zpočátku je nutno uznat, že už jen uvedení po zásadnějších opravách volajícího areálu do stavu, který dovolí prezentovat  „módu“ muselo být úkolem samo o sobě. Následné naplnění pavilonů bezmála půl druhou stovkou především domácích vystavovatelů  a pestrým doprovodným programem je již hodno uznání.  Z českých výrobců se, dle informace na tmm.sk, vyprodané akce účastnili mj. Tonak, Lamido, a Moděva.
    Hned vstupní pavilon obsazený vystavovateli v přízemí i v prvním patře dal zapomenout na nepříjemné deštivé počasí venku. Bohužel, jen do chvíle nutného přechodu do další  haly… V rámci možností dobře odekorovaný prostor s oborově promíchanými výstavními stánky navozoval příjemnou, až rodinou atmosféru a to i při solidní sobotní návštěvnické účasti.
    

Další podrobnosti se dočtete ve vydání září/říjen 2017.

 

Diskuse

Speciály