96. Expo Riva Schuh & Gardabags skončil

20. 01 2022

Riva del Garda - 96. ročník veletrhu  Expo Riva Schuh & Gardabags   skončil 18. ledna v Riva del Garda. S "opravdovým aktem síly a odvahy", jak to popsal předseda Riva del Garda Fierecongressi Roberto Pellegrini během zahajovacího ceremoniálu, se přehlídce podařilo zajistit kontinuitu podnikání odvětví se službami stále více přizpůsobenými potřebám vystavujících společností a kupujících Pozitivní odezva provozovatelů, kteří se zúčastnili tohoto zimního vydání, byla také ukazatelem toho, že průmysl je motivován a připraven na restart, povzbuzen pevným bezpečnostním protokolem, který jim umožňuje zažít výstavu pohodlněji.

Riva del Garda - 96. ročník veletrhu  Expo Riva Schuh & Gardabags skončil 18. ledna v Riva del Garda. S "opravdovým aktem síly a odvahy", jak to popsal předseda Riva del Garda Fierecongressi Roberto Pellegrini během zahajovacího ceremoniálu, se přehlídce podařilo zajistit kontinuitu podnikání odvětví se službami stále více přizpůsobenými potřebám vystavujících společností a kupujících Pozitivní odezva provozovatelů, kteří se zúčastnili tohoto zimního vydání, byla také ukazatelem toho, že průmysl je motivován a připraven na restart, povzbuzen pevným bezpečnostním protokolem, který jim umožňuje zažít výstavu pohodlněji.

3 500 kupujících, z nichž 70 % pocházelo ze zahraničí - mimo jiné z Německa, Francie, Polska, Španělska, Turecka, Belgie, Nizozemska, Řecka, Velké Británie, Portugalska, ale také Jordánska, Ázerbájdžánu, Uzbekistánu, Kanady, USA a Austrálie - mělo možnost objevit kolekce podzim/zima 2023, které představilo 430 vystavovatelů. Během čtyř dnů (15. až 18. ledna 2022) uzavřeli první obchodní smlouvy na příští sezonu, které se vyznačovaly silným mezinárodním cítěním, novými výstavními formáty, digitalizací, inovacemi, udržitelností a strategickými partnerstvími.

"Navzdory pochybnostem týkajícím se současné situace jsme se rozhodli zúčastnit se Expo Riva Schuh & Gardabags, abychom vyslali signál důvěry a potvrdili silnou vazbu, kterou jako obchodní sdružení máme s touto výstavou, které se účastníme již mnoho let. Z našich 52 registrovaných členů byly více než dvě třetiny skutečně přítomny osobně a mohly si vychutnat zážitek z veletrhu v klidu a bezpečí, překonat počáteční očekávání a dosáhnout pozitivního úspěchu, což nám dává větší důvěru v budoucnost, "řekl Lino Mattiozzi,předseda italské asociace propagátorů prodeje obuvi (Assoprov).

"Více než 60 vystavovatelů z Turecka a zástupci Asociace exportérů v Egejském moři se rozhodli zajistit nepřetržitý servis pro kupující, kteří chtějí vidět své výrobky naživo, a to tím spíše v době, kdy bylo zrušeno tolik jiných veletrhů. Navzdory omezením způsobeným současnou situací pravidelné aktualizace předpisů, které organizace obdržela, a podpora poskytovaná dopravním a ubytovacím službám usnadnily společnostem přijet do Riva del Garda, "potvrdil Matteo Bigon, manažer exportu společnosti Bline Shoes.

Příští veletrh Riva Schuh & Gardabags se bude konat od 11. do 14. června 2022 opět na výstavišti Riva del Garda.