96. ROČNÍK EXPO RIVA SCHUH & GARDABAGS

4. 01 2022

Expo Riva Schuh & Gardabags, mezinárodní trh věnovaný obuvi a doplňkům, se vrátí na výstaviště Riva del Garda od 15. do 18. ledna 2022, podruhé jako akce s osobní účastí návštěvníků od vypuknutí pandemie.  "Událost Riva del Garda hraje zásadní soudržnou roli pro celou obuv a kožené zboží v tom, že umožňuje vystavovatelům, podnikatelům a kupujícím z celého světa setkat se, podnikat a společně mapovat oživení výrobního sektoru, který je strategický pro ekonomiku naší země i mimo ni," komentoval Roberto Pellegrini, předseda pořádající Riva del Garda Fierecongressi.

Počáteční předpoklady úspěchu celé akce jsou podpořeny čísly: Expo Riva Schuh & Gardabags představí více než 500 vystavovatelů zastupujících více než 30 zemí z celého světa, což demonstruje stále více mezinárodní poslání výstavy.  Díky své schopnosti porozumět a interpretovat vývoj v oboru byla Expo Riva Schuh & Gardabags schopna i nadále angažovat strategicky důležité země - Čínu, Indii a Brazílii, které budou na výstavě přítomny, a to jak prostřednictvím italských agentů, tak nových hybridních výstavních formátů, což je dokonalý způsob, jak překonat omezení mobility.

Se vzorcem zaměřeným na čtyři výstavní dny a s iniciativami určenými k vytvoření nových podnětů potvrzuje Expo Riva Schuh & Gardabags svou pozici nejkomplexnější události, která nabízí provozovatelům náhled na kolekce a trendy podzim-zima 2023.

Rozmanitost designů, materiálů, stylů a cen výrobků prezentovaných v lednu bude zaručena nejen pro nadcházející zimní sezonu, ale i pro léto, a to díky tzv. "rychlému doplnění“ zboží.  

Expo Riva Schuh & Gardabags čeká na přivítání své komunity od 15. do 18. ledna 2022 na výstavišti Riva del Garda (Trento, Itálie) v naprosté bezpečnosti díky přísnému anti-covid protokolu (https://exporivaschuh.it/it/covid-free). Chcete-li se zaregistrovat k získání vstupenky nebo se zdarma zaregistrovat do virtuálního zážitku „Digitální připojení“, přejděte na: https://exporivaschuh.it/it/area-visitatori/signin.

 

 

K lednovému veletrhu EXPO Riva Schuh nám aktuálně poslal mail pan Roberto Pellegrini, předseda Riva del Garda Fierecongressi - organizátora Expo Riva Schuh & Gardabags. Rádi vás s ním seznámíme: 

 

Vážené dámy a pánové,

vývoj pandemické situace v Itálii a zavedení zeleného antikovidního pasu/Super Green Pass (https://bit.ly/3F2Dle9), který je nutný pro přístup ke všem veletržním akcím, vyvolalo velké obavy mezi provozovateli obuvnického a kožedělného průmyslu.

Proto tímto s radostí potvrzuji, že 96. ročník Expo Riva Schuh a 7. ročník Gardabags se budou konat podle plánu na výstavišti v Riva del Garda, od soboty 15. do úterý 18. ledna 2022.

Především budeme upřednostňovat vaše zdraví prostřednictvím implementace strukturovaného bezpečnostního protokolu (https://exporivaschuh.it/en/covid-free) a rychlého řízení toku lidí a shromáždění. Je také velmi uklidňující, že Itálie (81,70%) a další země, které vystavují na Expo Riva Schuh & Gardabags, nyní vykazují nejlepší procento proočkovaných lidí (https://lab24.ilsole24ore.com/vaccinazioni-mondo/).

V době, kdy jsou obchody a importy na vzestupu, účast na strategické B2B akci jako je Expo Riva Schuh & Gardabags je důležitější než kdy jindy. Doufáme, že se s vámi setkáme osobně za pár dní. Dovolte. Abych vás krátce seznámil s fakty o naší výstavě:

V současné době je

● více než 520 potvrzených vystavovatelů

● 32 zastoupených zemí (největší počty: Itálie, Turecko, Španělsko, Portugalsko, Indie)

● dvojnásobná míra registrace kupujících ve srovnání s létem 2021 (největší počty: Itálie,

Německo, Francie, Španělsko, Belgie)

● zastoupení čínské výroby díky řešení Hybrid Service, které zahrnuje fyzickou přítomnost 

vzorků v Riva del Garda a možnost vzdáleného obchodní jednání

● možnost zúčastnit se osobně nebo virtuálně díky aplikaci/platformě Digital Connection.

Těším se na setkání na stánku. Přeji šťastný nový rok!

Roberto Pellegrini

Předseda Riva del Garda Fierecongressi

-organizátor Expo Riva Schuh & Gardabags