Na český trh vstoupila nová módní značka

19. 07 2023

  Praha – Francouzská značka Eden Park Paris v sobě nese kombinaci elegance a sportovního ducha.  Nabízí zejména pánské oblečení a doplňky, které jsou vyhledávány pro své moderní a elegantní designy, střihy a vysokou kvalitu s pozorností k detailu. Některé produkty jsou inspirovány ragby, které se zejména ve Francii těší velké popularitě. Trička, polokošile, košile, mikiny, bundy i doplňky zdobí charakteristické růžové logo motýlka, symbol značky Eden Park Paris.  V pražském nákupním centru Palladium byl v minulých dnech otevřen vlajkový obchod značky pro Českou republiku. Produkty Eden Park Paris jsou také k dostání na e-shopu dovozce a distributora www.urbanbrands.cz.

 

„Eden Park Paris sází na specifický design, v němž kombinuje eleganci se sportovním duchem, oboje v citlivém zpracování a důrazem na detaily, to vše ve velmi vysoké kvalitě. Je to autentická a elegantní značka, jež je ztělesněním pravého francouzského vkusu a šarmu. Značka nabízí produkty z kvalitních materiálů, které si zamilují jak sportovní fanoušci, tak i lidé milující elegantní styl, který lze nosit při různých příležitostech. Jsme rádi, že můžeme tuto značku nabízet i v tuzemsku, protože zde vidíme potenciál. Není zde mnoho zajímavých značek, které se specializují na muže,“ říká Tomáš Žaloudek, jednatel společnosti Urban Brands, která má zastoupení značky Eden Park Paris pro ČR.

V současnosti se Eden Park Paris prodává na 474 prodejních místech ve 35 zemích, posledním přírůstkem je Česká republika. Zde ji zastupuje společnost Urban Brands, jež má v portfoliu například značky Jott, Cabaia, Eastpak nebo JanSport.

 

(Více se dočtete v časopise Svět textilu obuvi, vydání červenec/srpen 2023, které se brzy objeví mj. i na tomto webu)