Právě se nacházíte:

PÁNSKÉ PRÁDLO

19. 08 2019

  Měkké směsi materiálů a nové techniky zpracování dodávají nové impulsy klasickému prádlu.  Bavlna, směsi merinové vlny s hedvábím, vlny a Tencelu nebo měkké směsi Micro Modalu a viskózy zaručují maximální pohodlí pro nošení. Kolekce se zklidňují, spojuje se nostalgie s moderním duchem doby. Žakárské a strukturní materiály nahrazují tisky. Důležité jsou nápisy a loga jako designový prvek, které poutají pozornost na páscích, tričkách, mikinách i lampasech kalhot. V barevnosti se objevují jak teplé, tak chladné tóny od světlých po tmavé odstíny indigové a šedé, přidává se sytá tmavá modrá, lesní zelená a tmavá vínová.  

 

Denní prádlo

Denní prádlo vyzařuje pohodlí pro nošení díky přirozeným materiálům a inovativnímu designu. Střihy jsou minimalistické, moderní a funkční. Barvy a grafické tisky se objevují jak v denním, tak nočním prádle. Slipy, šortky a boxerky podtrhují sportovně maskulinní ráz. Vracejí se retro tvary včetně přiléhavých boxerek, funkční denní prádlo zaručuje prodyšnost, odvádění vlhkosti, vyrovnání teploty a dlouhotrvající pocit svěžesti.

 

Noční prádlo a domácí oblečení

Kolekce přesvědčují měkkými materiály, směsmi Lyocellu s bavlnou a pohodlnými střihy. Ve vzorování jsou módní nitkové proužky, kára, příčné proužky a různé kombinace barevných bloků, které propůjčují nočnímu prádlo moderní nádech. Vedle proužků ve všech možných variantách se objevují také grafické desény, geometrické potisky, kravatové a ornamentální vzory a figurativní motivy. Trička a ležérní domácí oblečení lze nosit na běžné nošení a různě vzájemně kombinovat. Mikiny se představují v puristickém designu a s žebrovými náplety na rukávech.

Více se dočtete na stránkách Světa textilu&obuvi, vydání červenec-srpen  2019