Sharlota představila edici módních doplňků Wild One

19. 07 2023

Praha – Královna českého rapu Sharlota, která je známá svým extravagantním stylem, představila na pražské Národní třídě limitovanou edici kabelek, peněženek a batůžků Vuch x Sharlota Wild One. Poznávacím znamením je rebelie v protikladu s něžnou ženskostí. Vystihují to i zvolené barvy, černá a růžová.

„Limitovaná edice kabelek, peněženek a batůžků, kterou jsem připravila s módní značkou Vuch, propojuje protiklady rebelky i princezny a vystihne přesně tu osobnost, kterou zrovna chceš zvýraznit,“ popisuje kolekci Sharlota.

„Víme, že část naší osobnosti se může rychle proměnit, a proto i rebelii, která vystihuje tuto kolekci, můžete jednoduše odepnout. Buď Rider, buď Lady, buď Adventure seeker. Zkrátka propojit můžete všechny své já a nechat je vyniknout skrz jedinečný kousek z této limitované kolekce,“ doplňuje spolumajitel a šéfdesignér módní značky Vuch Martin Kůs.

Nové kabelky, peněženky a batůžky v limitované edici nesou název Rider, Lady a Adventure seeker a všechny jsou v provedení růžové nebo černé s výraznými stříbrnými detaily. Vybírat tak můžete podle nálady a být buď princezna nebo rebelka. Kolekce tak vystihuje i samotnou Sharlotu. Sama má ráda výstřednost, kterou je proslulá, v této limitce nechala vyniknout jak něžnou ženskost, tak svou rebelskou povahu.