Srpnové veletrhy STYL a KABO budou!

8. 07 2020

Brno - Veletrhy módy i jejich vystavovatelé netrpělivě očekávali aktuální vývoj situace na trhu, jehož běžné fungování po několik měsíců paralyzoval fenomén s názvem COVID-19. Řada textilních firem se soustředila na prodej svého zboží přes e-shopy. Nyní se opět otevírá možnost oživit český textilní průmysl a předvést obchodníkům své nejnovější kolekce osobně.

Pořadatelé z Veletrhů Brno nezaháleli a připravili svým klientům podpůrný program speciálně pro letošní 56. mezinárodní veletrhy Styl a Kabo. Ty se mají konat podle původního plánu ve dnech 22.-24. srpna 2020.

„Na přípravách srpnových veletrhů pracujeme intenzivně již dva měsíce. Vzhledem k aktuálnímu nečekanému vývoji v důsledku koronaviru, který ovlivnil i obchodní činnost firem, jsme připravili vystavovatelům zvýhodněné podmínky pro účast v srpnu tak, abychom jim umožnili restart do nového období. Doufáme, že se prodeje v maloobchodech rozjedou ke spokojenosti všech zúčastněných firem a že brzy dojde k narovnání cash flow, ke zrychlení peněžního toku, zkrátka, doženou se výpadky. S našimi vystavovateli jsme v úzkém kontaktu a velmi nás těší, že řada z nich se svoji účasti v srpnu počítá. Především však doufáme, že se všichni naši obchodní partneři vyhnuli nákaze a jsou zdraví, protože to je opravdu to nejcennější,“ uvedla ředitelka projektu Gabriela Císařová.

 

(celý článek se dočtete ve vydání Světa textilu&obuvi květen/červen 2020)