Trendy dámského prádla pro podzim a zimu 2021/22

7. 08 2021

rhm Praha – Podzimní a zimní sezona opět představí celou řadu stylů: Vidíme nejen čisté, elegantní, kolekce, ale také hravé a svůdné modely, které jsou bohatě zdobeny krajkou a výšivkami. Výrazné jsou svěží barevné akcenty, které rozzáří kolekce. Mezi oblíbené tóny patří mentolová, limetková, ale také světlá broskvová či nápadná mandarinková. Návrháři se v kolekcích zaměřují na to, aby bylo vše perfektně sladěné. Denní oblečení pasuje ke spodnímu i nočnímu prádlu

Kvalita, udržitelnost a pohodlí jsou leitmotivy sezóny. Vzhledem k tomu, že se poslední měsíce lidé zdržovali spíše doma a situace v budoucích měsících je stále nejistá, objevují se v podzimních a zimních kolekcích převážně pohodlné střihy. Značky kladou velký důraz na kvalitní a obnovitelné materiály. Mezi nejoblíbenější patří viskóza či bavlna, v některých kolekcích se objevují také nové technologie, jako je Coolmax®, který jsou šetrné k pokožce.

Barevná paleta je rozmanitá a představuje nejen klasické zimní odstíny, ale také hravé, svěží tóny. Značky čerpají inspiraci zejména v hibernující přírodě, a tak se v kolekcích objevují tmavší odstíny zelené či zemité šedé a hnědé tóny. Rozjasněny jsou světlou pastelovou či žlutozelenou, ale také hřejivou pudrovou, která přechází do pastelové do syté broskvové.

 

 

(Více se dočtete v časopise Svět textilu & obuvi, vydání červenec/srpen 2021)