Trendy svatební módy pro rok 2022

14. 10 2021

rhm Praha – Svatební móda je čím dál tím více provázána s nejnovějšími trendy a představuje tak velmi svěží a moderně laděné modely. V kolekcích na příští rok najdou budoucí nevěsty vedle klasických dlouhých rób také hravější minišaty či sofistikované komplety a kalhotové kostýmy. Prosazují se také jemné pastelové barvy, které jsou příjemným protipólem vůči nadvládě bílé, kterou známe z poslední sezony. 

Požadavkem nevěst je zachovat svůj vlastní styl také během svatebního dne. Z toho důvodu se v kolekcích objevují nové, netradiční střihy, které si však zachovávají dostatečnou eleganci, která je hodna typu události. Slušivé dvoudílné komplety se objevují buď ve formě klasických kalhotových kostýmů nebo jako sety cropped topů a sukní různých délek. Volba dekorativních prvků v tomto případě odpovídá minimalismu zvolených střihů. Nejčastěji vidíme jednoduché vázanky a mašle, drobné volány a jemné krajky. 

Obecně je však v kolekcích volba dekorací velmi extravagantní. Modely jsou vedle klasických květinových aplikací či kamínků doplněny například nápadným bílým peřím či maxi volány a výrazným celoplošným řasením. Netradiční je také barevnost, bílé tyly a šifony jsou doplněny pestrobarevnými krajkami a hravými květinovými vzory. Oblíbené jsou také modely v něžných, pastelových tónech.  

(Více se o trendech svatební módy pro rok 2022 dočtete ve vydání září/říjen 2021)