Právě se nacházíte:

Veletrh ILM Offenbach

5. 01 2023

Offenbach - O čtyři týdny dříve než obvykle otevře své brány v Offenbachu mezinárodní veletrh koženého zboží ILM, konkrétně od 4. do 6. února 2023. Přípravy jsou v plném proudu. Svou účast potvrdily všechny mezinárodně významné značky. Vzrušující doprovodné akce, včetně přednášek, náhledů na trendy a spolupráce s mediálními a maloobchodními partnery, udělají z veletrhu to pravé místo. Snad tam budete také! Protože si nemůžete nechat ujít nejdůležitější zakázku v oboru. 

Zažijte nejnovější trendy, rozšiřte své cenné osobní kontakty a podnikejte v jedinečné, loajální profesní komunitě. Protože hlavní značky a hráči v oboru se scházejí v Offenbachu již více než 70 let. 

Získejte vstupenku a navštivte ILM 

https://www.ilm-offenbach.de/en/visiting 

 

The Content Crew slavil úspěch už na minulém ILM. Proto bude na místě ILM EDITION #157 opět živě, aby zachytil upřímné hlasy, emoce i každodenní záležitosti. Tým je ještě větší, aby byl všestrannější a častěji informoval o zajímavých produktech a nejdůležitějších momentech výstavy. Jejich cílem je rozšířit dosah značek a umožnit všem odborným návštěvníkům, kteří nemohou být na veletrhu, aby se v reálném čase, a především autenticky dozvěděli o nejnovějších produktech a oborových tématech. 

Přesvědčte se sami na https://www.ilm-offenbach.de/en/mediathek-brands 

 

Zaměřené na budoucnost  

 

Kromě rozsáhlého sortimentu ILM přesvědčuje také vysoce kvalitním podpůrným programem pro tuto edici. Četné série přednášek, včetně náhledů trendů od analytičky trendů Karoliny Landowski, inspirativní rozhovory s odbornými časopisy Lederwarenreport, TextilWirtschaft, TM, J'N'C a vědecky podložené analýzy umožní značkám a návštěvníkům rozšířit své know-how a uplatnit jej v jejich vlastní společnosti. 

V rámci projektu „Cool Hunter“ studenti z Baden-Württemberg University of Applied Sciences v 15 městech zkoumají, jak dnes a v budoucnu funguje moderní maloobchod. Přístupy a výsledky budou prezentovány na ILM. Tyto výsledky nabízejí návštěvníkům praktické příklady, které demonstrují, které přístupy lze koncepčně implementovat. 

 

Zůstaňte informováni na  

https://www.ilm-offenbach.de/en/