Veletrhy Expo Riva Schuh & Gardabags

31. 10 2022

Riva del Garda- Příští ročníky veletrhů obuvi a kožené galanterie Expo Riva Schuh & Gardabags se budou v italském městě Riva del Garda konat od 14. do 17. ledna a od 17. do 20. června 2023. Měly by být vynikající příležitostí pro setkání průmyslu s obchodníky z branže. 

Byly již uzavřeny dohody s vystavovateli a kupujícími z jihovýchodní Asie, Indie, Singapuru, Indonésie a Malajsie. Svou účast potvrdili i vystavovatelé z USA, Kanady a Latinské Ameriky; v Evropě se veletrhy zaměří na skandinávské země a Spojené království. 

 

Pokračovat budou také inovativní a úspěšné iniciativy, včetně Hybrid Service, která umožní přítomnost i mnoha společnostem z Číny a dalších zemí, odkud je cestování stále omezeno; Innovation Village Retail, průkopnický projekt věnovaný inovacím v distribuci, který již posílil mezinárodní viditelnost nově vznikajících start-upů; a zaměření na udržitelnost, zejména na otázky sledovatelnosti, považované za klíč k nalezení, propagaci a zvýšení hodnoty společností, které investují značné prostředky, aby zajistily, že jejich podnikání bude šetrnější k životnímu prostředí a lidem. 

 

Expo Riva Schuh & Gardabags zůstává vedoucí událostí v sektoru nejen z hlediska načasování, ale také z hlediska rozmanitosti nabídky: Objemná obuv i hodnotné značky; vyrobeno v Itálii, ale také mezinárodní sourcing s Čínou, Indií a Jižní Amerikou a Tureckem; elegantní, volnočasové a trenérské kolekce spolu s návrhy pro bydlení doma, venku a pro děti. 

 

Letošní veletrhy chtějí navázat na vynikající výsledky červnového ročníku 2022, do kterého se zaregistrovali návštěvníci ze 103 zemí a vystavovatelé ze 41 různých zemí. 

„Odvětví módních doplňků hledá nové cesty k získávání zdrojů, spolehlivé partnery s výrobními kapacitami, kteří dokážou splnit různé požadavky co do množství, ceny a stylu. Naše už není „jen“ veletrh, ale proměnila se ve ctnostnou síť zkušených profesionálů, kteří jsou schopni tlumočit, předvídat a řídit se aktuálně probíhajícími změnami,“ řekla Alessandra Albarelli, generální ředitelka Riva del Garda Fierecongressi. 

Zásadním rysem veletrhu Riva del Garda vždy bylo, že hostí výrobce a značky obuvi a tašek z celého světa. Tuto funkci velmi oceňují kupující, kteří vždy našli různé návrhy, široký výběr z hlediska kvality a cenových relací, spolehlivé partnery a značky, které se zabývají otázkami udržitelnosti. 

 

Organizátoři přehlídky se proto nadále silně zaměřují na zahraniční trhy a jejich cílem je dále posilovat přítomnost značek, dodavatelů a kupujících ze čtyř koutů světa.