Právě se nacházíte:

Představujeme se

20. 10 2016

SVĚT TEXTILU&OBUVI je plnobarevný tištěný B2B magazín určený pro podnikatele z textilní, oděvní a kožedělné branže. Vychází 6x ročně a je pravidelně zasílán na maloobchody, velkoobchody, online prodejce, dovozce, výrobce, oborové a státní organizace a odborné školy v rámci Česka a Slovenska. SVĚT TEXTILU&OBUVI připravuje zkušený tým, který má v oboru více než 20 let zkušeností. Pravidelně se účastníme tuzemských a zahraničních veletrhů. V redakčním týmu máme zahraniční dopisovatele, akademické malíře, analytiky a zástupce oborových organizací. Díky letitým zkušenostem a osobním kontaktům se nám daří přinášet aktuální informace z oboru.  

 

SVĚT TEXTILU&OBUVI uděluje cenu Osobnost roku, což je ocenění za přínos oboru a zajímavý podnikatelský záměr. Ocenění je předáváno na únorových veletrzích Styl a KABO.

Partnery redakce jsou: ATOK (sdružení výrobců z textilní, oděvní a kožedělné branže), TZÚ (Textilní zkušební ústav), SOTEX (sdružení zabývající se označováním textilu, oděvů a kožedělných výrobků), ČOKA (Česká obuvnická a kožedělná asociace) a SOTOK (sdružení obchodníků z textilní, oděvní a kožedělné branže).

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Formát: 240 x 335 mm

Barevnost: CMYK

Náklad: 10 000 ks

Čtenost:16 000 čtenářů

Distribuce: direct mail, adresná, předplatitelé

Periodicita: 6 vydání za rok

Papír obálka: 200 g LK + 1/0 lesklé lamino

Papír vnitřek: 135 g LK

Vazba: V1

Tisk: ofset

Roční předplatné: 390 Kč + DPH

 

Přehled témat, kterým se pravidelně věnujeme:

MÓDA ■ OBUV ■ TRENDY ■ VYBAVENÍ

ODBORNÁ TÉMATA ■ ROZHOVORY

FINANCE ■ PROVOZ ■ VÝVOJ TRHU

NÁZORY ODBORNÍKŮ ■ ANKETY